Hello guys,
I have a question about production cost. Is there any difference between producing one unit or thousand?
I produced 1 diamond, which I spend on 50 c. When I looked at the market there were prices 40 smth. All materials to produce diamond I make myself.
How is it possible or just average material cost calculated smth wrong?
Thx for all replays.
production cost
Moderator: moderators