CLOSED. ^^ Thanks.

Here is enough space for all players to ask questions about the game.

Moderator: moderators

Locked
Guest

CLOSED. ^^ Thanks.

Post by Guest » 08.02.2007, 07:53

Hi there. Does anyone know what its production cost per unit is? As well as the required materials and their amounts?

I don't have a plantation thats why I cannot get the information. Thank you.^^

EDIT: I now know whood. Does anyone know what the production cost for a seed is?^^ thanks.
Last edited by Guest on 08.02.2007, 09:36, edited 2 times in total.

Guest

Post by Guest » 08.02.2007, 07:56

50 power 50 water 1 seeds and 9 dollars on Green area.

Guest

Post by Guest » 08.02.2007, 08:15

thanks. last question.^^ does anyone know how much the production cost for a seed is?

Guest

Post by Guest » 08.02.2007, 09:29

0.01 cap per kg, 1litre of water.in green

Guest

Post by Guest » 08.02.2007, 09:35

thanks.^^

Locked